SANAL ASİSTAN’A İLGİ ARTIYOR

SANAL ASİSTAN’A İLGİ ARTIYOR

NEDEN Borsada Sanal Asistana ihtiyacınız var ? Sermaye piyasalarına yapılan yatırımların isabetli ve ver
Ana Sayfa Manşet, Rapor Ve Analizler 10 Temmuz 2018

Paritede Trend Çizgisi Baskısı…

Paritede Trend Çizgisi Baskısı…
Bugün ABD’de açıklanan JOLTS iş imkanları verisi beklentilerin üzerinde geldi. Türkiye tarafında Merkez Bankası Başkan ve Yardımcılarının görevlerine ilişkin düzenleme takip edildi. Bunun yanında kredi derecelendirme kuruluşu S&P, Türkiye’yi yakından izlediğini belirtti. Dünkü Merkez Bankası üye seçimi ve kabine açıklaması sonrası gelen yükselişlerin bugün tepki satışı görülüyor.

Teknik açıdan bakıldığında paritenin yükselen trendi henüz aşamadığı görülmekte. Bu bandın aşılamaması paritede baskı unsuru oluşturuyor. Buna rağmen paritenin kısa vadeli üçgenin üzerinde tutunması ve RSI’ın içinde olduğu üçgeni yukarı kırması ve 30 günlük ortalamanın üzerinde seyir paritede önemli bir fiyat sıkışması olduğunu göstermekte. İlerleyen günlerde bu seviyelere verilen tepki takip edilebilir.

Destekler: 4.6700 – 4.5700 – 4.4450

Dirençler: 4.7450 – 4.7740 – 4.8100


İkon Menkul
www.İkonmenkul.com.tr

***
Yasal Uyarı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.Yatırım danışmanlığı hizmeti ; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabılır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yorumlar

Seo&Host | BCM