SANAL ASİSTAN’A İLGİ ARTIYOR

SANAL ASİSTAN’A İLGİ ARTIYOR

NEDEN Borsada Sanal Asistana ihtiyacınız var ? Sermaye piyasalarına yapılan yatırımların isabetli ve ver
Ana Sayfa Genel 11 Mayıs 2018

GÜNDEM

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın programı
– Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Spor Salonu’nda saat 11.00’de partisinin Gençlik Kolları Kongresi’ne, saat 14.30’da TOBB Hizmet Şeref Belgesi takdim törenine katılacak.

Başbakan Yıldırım’ın programı
– Başbakan ve AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Ankara’da saat 11.00’de partisinin Gençlik Kolları Kongresi’ne katılacak.

TBMM Başkanı Kahraman’ın programı
– TBMM Başkanı İsmail Kahraman, saat 15.00’te Venezuella Anayasa Mahkemesi Başkanı Maikel Moreno Perez’i kabul edecek.

Başbakan yardımcıları ve bakanların programları
– Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İstanbul’da saat 15.00’de Aydın Üniversitesinde bir programa katılacak.
– Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul’da saat 09.30’da Grand Cevahir Hotel’de düzenlenecek “Geçici Koruma Altındaki Suriyelilerin İş Gücü Piyasasına Uyumu: Zorluklar ve Fırsatlar Konferansı”na katılacak. Saat 10.30’da CVK Park Bosphorus Otel Taksim Gümüşsuyu’nda Seçim Bölge Güvenlik Toplantısı’na katılacak olan Bakan Soylu, ayrıca Ankara’da saat 16.30’da Gölbaşı Polis Akademisindeki “Polis Amirleri Eğitim Merkezi 3. Dönem İlk Derece Amirlik Eğitimi” mezuniyet törenine katılacak.
– Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Ankara’da saat 18.30’da “Ebe ve Hemşireler Günü” etkinliğine katılacak.
– Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Ankara’da saat 14.00’te TMO’nun 80. yılı ve depoculuk hamlesi etkinliklerine katılacak.
– Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, saat 10.00’da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda İstanbul Kültür Çalıştayı’nın açılışına, saat 14.00’te Zeytinburnu Müftülüğü’nün yeni binasının açılışı ile Kubbeli Camii, Konyalı Camii ve Yedikule Göğüs Hastanesi Camii’nin temel atma törenine, saat 15.00’te İstanbul Büyükşehir Belediyesince düzenlenen Arap Gazeteciler İstanbul Buluşması’na katılacak.

Siyasi partilerin programı
– CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstannbul’da saat 19.00’da Ataşehir Silence Otel’de bir programa katılacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
– Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanlığı, “Avrupa Günü” etkinlikleri kapsamında Ankara’da saat 19.00’da konser düzenleyecek.
– Ankara Sivil Toplum Platformu ve Memur-sen Ankara İl Başkanı Mustafa Kır, cuma namazı sonrasında Filistin’in “Büyük Dönüş Yürüyüşü”ne destek vermek amacıyla basın açıklaması yapacak.
– Ankara’da 15 Temmuz şehidi Demet Gezen’in adına yaptırılan akıl oyunları laboratuvarının açılışı saat 10.00’de gerçekleştirilecek.
– Ankara’da engelli ritim ustalarından oluşan Çengel Ritim Atölyesi üyeleri, saat 13.00’te “Engelliler Haftası” kapsamında konser verecek.
– Akıncı Üssü darbe davasının görülmesine saat 09.30’da Ankara 4. Ağır Ceza Mahkemesinde devam edilecek.
– Genelkurmay “Çatı” davasının görülmesine saat 09.30’da Ankara 17. Ağır Ceza Mahkemesinde devam edilecek.
– Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Süleymanniye Camii’nde hutbe irad edecek.
– TSK tarafından Afrin’de gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatı’na katılmak üzere 22 Şubat’ta İstanbul’dan Suriye’ye giden Özel Harekat polisleri İstanbul’a dönecek. Saat 16.00’da polisler için Özel Harekât Şube Müdürlüğünde karşılama töreni yapılacak.
– İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, İstanbul’a davet ettiği gazeteciler ile saat 09.30’da Sultanahmet’teki Tunuslu Hayrettin Paşa Konağı’nda bir araya gelecek.

EKONOMİ GÜNDEMİ
—————————-
– TÜİK, saat 10.00’da bu yılın ilk çeyreğine ilişkin kırmızı et üretim istatistikleri ile mart ayı dış ticaret endekslerini açıklayacak.
– TOBB Hizmet Şeref Belgesi Ödül Töreni, saat 14.30’da gerçekleştirilecek.

Yorumlar

Seo&Host | BCM